Wręczenia Statuetek CZŁOWIEK NASZEGO CZASU 2015 odbyło się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli 28 września 2015 roku.
Redakcja Magazynu Nadsańskiego "Nasz Czas" przyznała tytuł Człowiek Naszego Czasu 2015 i uhonorowała statuetkami sześć osób: JERZY AUGUSTYŃSKI (Stalowa Wola), WALDEMAR GIMPEL (Obojna), TADEUSZ SZCZĘCH (Bojanów), JAN SURMA (Nisko), TADEUSZ JĘDRZEJEWSKI (Radomyśl nad Sanem), STANISŁAW HALINIAK (Kłyżów).

Wśród obecnych na gali wielu znamienitych gości była Senator Janina Sagatowska, która Redaktorowi Naczelnemu gazety "Nasz Czas" Panu Piotrowi Jackowskiemu wręczyła statuetkę, wyrażając swoją wdzięczności i szacunek do całej Jego pracy, jaką wkłada w tworzenie magazynu "Nasz Czas".

Region dolnosański jest miejscem życia i pracy wielu wspaniałych ludzi. Wykonując swoje codzienne obowiązki, wyświadczają innym ogrom dobra. Spełniają się przy tym jako pasjonaci, animatorzy życia społecznego, kulturalnego, religijnego, gospodarczego. O ileż uboższa byłaby nasza mała ojczyzna, gdyby nie ich wkład w rozwój wspólnot lokalnych. Nie wszyscy są zauważani przez media, nie wszyscy działają w blasku reporterskich fleszy i kamer telewizyjnych, nie wszyscy otrzymują nagrody i wyróżnienia. A przecież... każdy z nich zasługuje na szacunek, docenienie, wyróżnienie, uhonorowanie.